Clubhouse Takipçi Satın Al

Clubhouse Takipçi Satın Al

Son günlerin popüler uygulaması clubhouse ülkemizde de yankı uyandırmaya devam ediyor. Birçok kişi hali hazırda uygulamanın içinde yer alırken, davetiye isteyenlerin sayısı da bir hayli çok diyebiliriz. Öncelikle uygulamanın sadece ios için geliştirildiğini bilmekte fayda var. Android sistemli telefonlara sahip kişiler şu anda maalesef clubhouse uygulamasını kullanabilmiş değil. Siz de uygulamayı kullanıyorsanız ve daha popüler bir hesabınız olsun istiyorsanız sitemizden clubhouse takipçi satın alabilirsiniz.

Clubhouse Nedir?

Clubhouse, kısaca bir sosyal medya platformudur diyebiliriz. Ancak bunu instagram, facebook ve twitter gibi platformlardan ayıran temel özellik; clubhouse uygulamasının “ses” üzerine olmasıdır. Bu uygulamada kişiler kendi odalarını oluşturup katılımcılar ile direkt olarak konuşabilmektedirler. Oluşturulan odalara girip siz de söz alıp konuşabilmektesiniz, tabii ki bu durum moderatörler tarafından izin verilirse olmaktadır. Siz de kendiniz bir oda oluşturup tartışmaları da yönetebilirsiniz.

Clubhouse Takipçi Satın Al

Gelecek vaadeden clubhouse uygulamasında diğer kişilerden daha önde başlamak istiyorsanız sitemizden clubhouse takipçi satın alabilirsiniz. Bunun için sadece kullanıcı adınız yeterlidir, kesinlikle şifre istememekteyiz.